zloto tehnology

САЙТИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

У сучасному світі, вебсайт чи вебсторінка вже не дивина, а необхідність. Це представництво, офіс, магазин у віртуальному світі. Погодьтесь, адже значно простіше  набрати адресу у пошуковому рядку та дізнатись усю необхідну інформацію, у зручний для вас час, ніж телефонувати або їхати на інший кінець міста, щоб побачити товар, який можливо вам не підійде. Вебсайт - це зручний інструмент, який допоможе вам розповісти про себе та залучити клієнтів, і ми готові допомогти вам створити цей інструмент, зробити його таким, щоб він був зручним, інформативним та сучасним.

Ми пропонуємо

Сайт-визитка

Сайт-візитівка

як і звичайна візитівка, виконує лише одне основне завдання - презентує вас, вашу компанію чи послугу в інтернеті.
Каталог товаров

Каталог товарів

Сайт-каталог дозволить детально та в наочній формі описати всі ваші товари чи послуги. Ви зможете доповнювати опис ілюстраціями та повним переліком характеристик.
Корпоративный

Корпоративний

Корпоративний сайт - це ваш віртуальний офіс, в якому працюють найкращі співробідники. Вони завжди розкажуть про усі переваги та досягнення компанії, приймуть замовлення та проконсультують

Лендинг-пейдж

Лендінг-пейдж

Сайт з однії  сторінки, який з найкращого боку продемонструє відвідувачеві вашу компанію, товари та послуги, сертифікати, дипломи та нагороди, відгуки клієнтів. Він підштовхне клієнта до замовлення, та позбавить його необхідності блукати по багатосторінковым сайтам. 

адаптивный дизайн

Адаптивний дизайн

Сайт адаптований під планшет та смартфон дозволить показувати інформацію в однаково повному об'ємі як для користувачів що відвідують сайт з десктопів, так і для користувачів мобільних пристроїв

адаптивный дизайн

Підтримка сайту

Технічне обслуговування та супроводження сайту, наповнення сайту, доопрацювання функціоналу та зовнышнього вигляду, створення резервних копій сайту.

SEO оптимизация

Оптимізація для пошукових систем

Комплекс заходів направлених на покращення позицій сайту в результатах пошукових систем за певними запитами. 

выбор хостинга

Допомога у виборі хостингу

Вибір розташування вашого сайту, доменного імені, оплата, продовження оренди хостингу